Teatr Wielki – Opera Narodowa

adres: 00-950 Warszawa, pl. Teatralny 1
tel. +48 22 692 02 00 (centr.), +48 22 826 04 23 (fax), +48 22 692 02 06 (BOW)
e-mail: office@teatrwielki.pl
www.teatrwielki.pl

status organizacyjny: teatr narodowy
budżet roczny 2019:
liczba scen: 2
Scena Duża – Sala Stanisława Moniuszki (1 760 miejsc), Scena Kameralna – Sala Emila Młynarskiego (248 miejsc), dodatkowo Foyer Główne, Sale Redutowe

-> Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki
Dni Sztuki Tańca
Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki

Teatr Wielki działa od 1833 roku, w latach 1865–1915 wchodził w skład Warszawskich Teatrów Rządowych. Po II wojnie działalność zainaugurował 4 grudnia 1945 roku.
dyrektor: Waldemar Dąbrowski
zastępca dyrektora ds. artystycznych: Mariusz Treliński
zastępca dyrektora ds. Polskiego Baletu Narodowego: Krzysztof Pastor

dyrektor muzyczny: Andriy Yurkevych (do 31 sierpnia 2017), Grzegorz Nowak (od 1 września 2017)
zastępca dyrektora ds. administracyjnych: Krzysztof Płatek
zastępca dyrektora ds. technicznych: Janusz Chojecki
zastępca dyrektora ds. finansowych i rozwoju: Hanna Trzeciak

kierownik chóru: Mirosław Janowski (od 1 września 2017), kierownik ds. programowo-organizacyjnych Polskiego Baletu Narodowego: Paweł Chynowski, kierownik działu literackiego: Marcin Fedisz, kierownik Muzeum Teatralnego: Monika Chudzikowska, pianiści korepetytorzy solistów: Anna Maria Dukszto-Delepaut, Ewa Pelwecka, Yaryna Rak, Małgorzata Szymańska-Sadlakowska, kierownik korepetytorów solistów, asystentów dyrygenta i konsultantów językowych: Anna Marchwińska, reżyser-koordynator zespołu asystentów: Jerzy Krysiak, pedagog-koordynator pracy zespołu baletu: Kalina Schubert, pedagodzy-korepetytorzy Polskiego Baletu Narodowego: Anita Borkowska, Valeriy Mazepchik, Ilona Molka, główny specjalista-baletmistrz: Curtis Foley, asystent choreografa-choreolog: Berenika Jakubczak, akompaniatorzy baletu: Jerzy Jarawka, Marcin Mazurek, Sergiej Morozow, Paulina Nosek, pianiści korepetytorzy chóru: Wioleta Łukaszewska, Małgorzata Piszek
soliści-śpiewacy: Ryszard Cieśla, Robert Dymowski, Czesław Gałka, Adam Kruszewski, Anna Lubańska, Mieczysław Milun, Krzysztof Szmyt, Adam Zdunikowski

Polski Balet Narodowy: I soliści – Chinara Alizade, Magdalena Ciechowicz, Dagmara Dryl-Anczykowska, Yuka Ebihara, Marta Fiedler, Karolina Jupowicz-Doroszewska, Mai Kageyama, Paweł Koncewoj (Pavel Kantsavy), Dominika Krysztoforska, Izabela Milewska, Wojciech Ślęzak, Dawid Trzensimiech, Maksim Wojtiul (Voitsiul), Vladimir Yaroshenko, Maria Żuk (Zhuk); soliści – Arkadiusz Gołygowski, Agnieszka Jankowska, Ana Kipshidze, Yurika Kitano, Adam Kozal, Anna Lorenc-Bondara, Carlos Martín Pérez, Ewa Nowak, Palina Rusetskaya, Kristów Szabó, Jacek Tyski, Emilia Wacholska, Patryk Walczak, Irina Wasilewska (Iryna Vasileuskaya), Aneta Zbrzeźniak-Zaworska; koryfeje – Małgorzata Aftowicz, Robert Bondara, Michał Chróścielewski, Zbigniew Czapski-Kłoda, Anna Czeszejko, Joanna Drabik, Vilarinho Teixeira Gomes (od 21 sierpnia 2017), Wadzim Kezik, Karolina Kiermut, Shunsuke Mizui, Adam Myśliński, Margarita Simonova, Rinaldo Venuti, Kurusz Wojeński, Bartosz Zyśk; tancerze zespołowi – Melissa Abel, Lorenzo Alberti, Jordan Bautista, Paulina Bidzińska (od 22 sierpnia 2017), Marta Cerioli, Lubow Chmielewska (Liubov Khmelevska), Marta Czerniawska, Małgorzata Dębska, Marco Esposito, Tomasz Fabiański, Aleksandra Foltman, Anna Hop, Adam Huczka (od 24 kwietnia 2017), Jaeeun Jung, Paulina Jurkowska, Natalia Kamińska (od 22 sierpnia 2017), Wiktoria Kotlińska, Sae Hyun Kwon (od 21 sierpnia 2017), Francesco Leone (od 21 sierpnia 2017), Phoebe Liggins, Paulina Magier, Daria Majewska, Gianni Melfi (od 1 lutego 2017), Anna Mendakiewicz, Anita Mikołajczyk-Wasilewska, Swietłana Owsiankina (Svetlana Ovsyankina), Dan Ozeri, Natalia Pasiut, Lachlan Phillips, Kiki Saito, Remigiusz Smoliński, Magdalena Tandek, Eliza Trautsolt-Walaszczyk, Łukasz Tużnik, Rachael Vrbancic, Stella Walasik, Takeshi Watanabe, Aneta Wira-Ostaszyk, Olga Yaroshenko, Izabela Zabłocka, Michela Zanzottera, Agata Ziółkowska

chór: Anna Adamko, Agnieszka Bajer, Roman Berbaum, Wioletta Bijata, Tomasz Borkowski, Wojciech Buciński, Igor Buczyński, Izabela Burakowska, Zaretta Bursche, Piotr Chmiel, Agnieszka Chmielewska, Dariusz Duch, Robert Dullas, Maciej Dunin-Borkowski, Wojciech Dylewski, Radosław Flasza, Magdalena Freino, Piotr Gałecki, Katarzyna Grabska-Miroszczuk, Michał Harasym, Mirosław Janus, Stefania Janus-Kinicka, Jakub Jarmuła, Joanna Jękot-Bajtlik, Marta Kasprzyk, Maria Kaźmirowicz, Lidia Kitlińska, Marcin Kłosiński, Stanisław Kokowski, Jacek Kostoń, Monika Kowalska, Gabriel Kozłowski, Tadeusz Kozłowski, Marek Kulik, Teresa Lewandowska, Marcin Maciak, Mariusz Majchrowicz, Magdalena Majlert-Strzałka, Tomasz Markiewicz, Joanna Michalska, Adam Miroszczuk, Maciej Molenda, Małgorzata Moniuk, Katarzyna Mozol, Iwona Murawska-Truszczyńska, Stefan Nemtusiak, Ewa Nowak, Daniel Oleksy, Marcin Olszowy, Andrzej Paulanis, Michał Piskor, Beata Piwowarska-Traut, Anna Płachecka, Agnieszka Płatek, Marzanna Pogłud-Kisielewska, Joanna Puławska, Marta Radwańska, Ewa Roguska, Joanna Rosner, Magdalena Rzęsikowska, Elżbieta Sajnok-Gałecka, Alicja Schirmer, Dagmara Sokalska, Anna Szczepańska-Morawska, Dominika Szewczyk, Barbara Tobera-Przybysz, Bartosz Tomczuk, Maciej Ufniak, Beata Ułas, Cecylia Węgier, Marta Wiktorowska, Agnieszka Wilemajtys, Dorota Wojtyniak, Małgorzata Wolarska, Zbigniew Wołosiewicz, Dorota Wójcik, Łukasz Wroński, Piotr Zagórski, Małgorzata Zalewska, Michał Zambrzycki, Justyna Zanni, Katarzyna Zimak, Artur Żołnacz

kierownik sekcji inspicjentów: Katarzyna Fortuna; inspicjenci: Ewelina Dobrzyńska (od 1 września 2017), Marzenna Domagało-Kulak, Teresa Krasnodębska, Ludmiła Ołtarzewska (od 1 listopada 2006), Jarosław Zaniewicz; sufler: Jacek Parol

Jan Ignacy Paderewski - Manru.

Libretto Alfred Nossig, reżyseria Marek Weiss, dyrygent Grzegorz Nowak, scenografia i kostiumy Kaspar Glarner, choreografia Izadora Weiss, reżyseria światła Maciej Igielski, projekcje video Bartek Macias, przygotowanie chóru Mirosław Janowski, przygotowanie chóru dziecięcego Danuta Chmurska, asystenci dyrygenta Jorge Vazquez, Martyna Szymczak, Jerzy Wołosiuk, asystenci reżysera Jerzy Krysiak, Francesca Padula, asystenci scenografa, Wacław Ostrowski, Dorota Karolczak, Piotr Lutarewicz, Jadwiga Wóycicka, asystenci kostiumologa Katarzyna Załęcka, Dorota Karolczak, asystent choreografa Ilona Molka, korepetytorzy solistów Ewa Pelwecka, Anna Maria Dukszto-Delapaut, Yaryna Rak, korepetytor chóru Małgorzata Piszek, Wioletta Łukaszewska.

Obsada: Manru – Peter Berger; Ulana – Ewa Tracz, Jolanta Wagner; Jadwiga – Anna Lubańska; Urok – Mikołaj Zalasiński; Oros – Dariusz Machej; Aza – Monika Ledzion-Porczyńska; Jagu – Łukasz Goliński, Tomasz Rak; Cygan – Maciej Ufniak oraz chór Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, tancerze Białego Teatru Tańca, Chór dziecięcy „Artos” im. Władysława Skoraczewskiego, statyści.
Premiera: 12 października 2018 w Sali Moniuszki.. Spektakl zrealizowany w koprodukcji z Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Fryderyk Chopin - Nasz Chopin.

KONCERT E-MOLL. Choreografia Liam Scarlett, dyrygent Grzegorz Nowak, scenografia i kostiumy Tatyana van Walsum, światło Yaron Abulafia, korepetytorzy baletu Curtis Foley, Walery Mazepczyk, asystent dyrygenta Martyna Szymczak, asystenci scenografa Lilia Ostrouch, Katarzyna Załęcka, akompaniatorzy baletu Jerzy Jarawka, Emilia Markowska, Marcin Mazurek, Paulina Nosek. KONCERT F-MOLL. Choreografia Krzysztof Pastor, dyrygent Grzegorz Nowak, scenografia i kostiumy Tatyana van Walsum, światło Yaron Abulafia, korepetytorzy baletu Anita Kuskowska, Simonetta Lysy, Kalina Schubert, asystent dyrygenta Martyna Szymczak, asystenci scenografa Lilia Ostrouch, Katarzyna Załęcka, akompaniatorzy baletu Jerzy Jarawka, Emilia Markowska, Marcin Mazurek, Paulina Nosek, dramaturg Daniel Przastek.

Obsada: KONCERT E-MOLL. Para 1 – Yuka Ebihara, Patryk Walczak, Yurika Kitano, Rinaldo Venuti; Para 2 – Chinara Alizade, Dawid Trzensimiech, Mai Kageyama, Paweł Koncewoj. KONCERT F-MOLL. Odrodzeni – Yuka Ebihara, Vladimir Yaroshenko, Mai Kageyama, Dawid Trzensimiech, Dagmara Dryl, Kristóf Szabó, Anita Zbrzeźniak, Francesco Leone, zespół baletowy; Dogmatycy – Maksim Woitiul, Paweł Koncewoj, Patryk Walczak, Kristóf Szabó, Jaeeun Jung, Marta Fiedler, Palina Rusetskaya, Anna Czeszejko, Rosa Pierro, Bianca Teixeira, Gregor Giselbrecht, Vadzim Kezik, Dan Ozeri, Lorenzo Alberti, Bartosz Zyśk, Tomasz Fabiański, zespół baletowy; Niszczyciele – Carlos Martin Pérez, Vadzim Kezik, zespół baletowy; Utracjusze – zespół baletowy.
Premiera: 17 listopada 2018 w Sali Moniuszki.
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Karol Szymanowski - Król Roger.

Libretto Jarosław Iwaszkiewicz, Karol Szymanowski, reżyseria Mariusz Treliński, dyrygent Grzegorz Nowak, scenografia Boris Kudlička, kostiumy Konrad Parol, reżyseria światła Marc Heinz, projekcje video Bartek Macias, choreografia Tomasz Jan Wygoda, dramaturg Piotr Gruszczyński, charakteryzacja i fryzury Waldemar Pokromski, przygotowanie chóru Mirosław Janowski, przygotowanie chóru dziecięcego Danuta Chmurska, asystent dyrygenta Rafał Kłoczko, asystenci reżysera Jerzy Krysiak,  Barbara Wiśniewska, Natasza Sołtanowicz, asystenci scenografa Wacław Ostrowski, Stefania Chiarelli, Matthew Kamionka, Jadwiga Wójcicka, asystenci kostiumologa Wanda Radwan-Richard, Emil Wysocki, asystent choreografa Ilona Molka, dyrygent chóru Łukasz Hermanowicz, korepetytorzy solistów Anna Marchwińska, Małgorzata Szymańska, Anna Maria Dukszto-Delapaut, korepetytor chóru Małgorzata Piszek, Wioletta Łukaszewska.

Obsada: Król Roger – Łukasz Goliński; Roksana – Elin Rombo; Edrisi – Tomasz Rak; Pasterz – Arnold Rutkowski; Archiereios – Wojciech Śmiłek; Diakonissa – Anna Bernacka; tancerze, aktorzy oraz dzieci z Chóru Dziecięcego „Artos” im. Władysława Skoraczewskiego.
Premiera: 2 grudnia 2018 w Sali Moniuszki.
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Stanisław Moniuszko - Halka. Wykonanie koncertowe na instrumentach historycznych, inaugurujące rok Moniuszki.

Libretto Włodzimierz Wolski, przekład Giuseppe Achille Bonoldi, dyrygent Fabio Biondi, kierownictwo chóru Violetta Bielecka.

Obsada: Halka – Tina Gorina; Zofia – Monika Ledzion-Porczyńska; Jontek – Matheus Pompeu; Janusz – Robert Gierlach; Stolnik – Rafał Siwek; Młodzieniec – Karol Kozłowski; Dziemba – Mateusz Stachura; Gość I, Dudarz – Kirill Lepay; Gość II – Paweł Cichoński oraz Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej i Europa Galante.
Premiera: 5 stycznia 2019 w Sali Moniuszki.
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Giacomo Puccini - Tosca.

Libretto Luigi Illica, Giuseppe Giacosa wg sztuki Victoriena Sardou, reżyseria Barbara Wysocka, dyrygenci Paolo Arrivabeni, Tadeusz Kozłowski, scenografia Barbara Hanicka, kostiumy Julia Kornacka, choreografia Jacek Przybyłowicz, reżyseria światła Marc Heinz, projekcje video Lea Mattausch, Artur Sienicki, charakteryzacja i fryzury Mateusz Stępniak, przygotowanie chóru Mirosław Janowski, przygotowanie chóru dziecięcego Danuta Chmurska, asystent dyrygenta Piotr Staniszewski, asystent reżysera Krzysztof Knurek, asystenci scenografa Stefania Chiarelli, Matthew Kamionka, Jadwiga Wóycicka, asystenci kostiumologa Kornelia Dzikowska, Wanda Radwan-Richard, asystent choreografa Ilona Molka, dyrygent chóru Łukasz Hermanowicz, korepetytorzy solistów Anna Marchwińska, Małgorzata Szymańska, Ewa Pelwecka, korepetytorzy chóru Małgorzata Piszek, Wioletta Łukaszewska.

Obsada: Floria Tosca – Svetlana Kasyan, Ewa Vesin; Mario Cavaradossi – Massimo Giordano, Mickael Spadaccini; Baron Scarpia – Krzysztof Szumański, Mikołaj Zalasiński; Cesare Angelotti – Jasin Rammal-Rykała; Spoletta – Mateusz Zajdel; Sciarrone – Adam Kruszewski; Zakrystian – José Fardilha; Strażnik – Michał Piskor, Artur Żołnacz; Pastuszek – Antoni Karaś, Kosma Łoś, Leon Marut oraz Anna Krysiak, Jarosław Kotowicz, Edgar Lewandowski, Jan Samoszak, Dariusz Somow, Michał Stępień, Konrad Smoliński, Sylwester Zalewski.
Premiera: 23 lutego 2019.
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Benjamin Britten - Billy Budd.

Libretto Edward Morgan Forster, Eric Crozier, reżyseria Annilese Miskimmon, dyrygent Michał Klauza, scenografia i kostiumy Annemarie Woods, reżyseria światła Paule Constable, przygotowanie chóru Mirosław Janowski, Irina Bogdanovich, przygotowanie chóru dziecięcego Danuta Chmurska, asystent dyrygenta Marta Kluczyńska, asystenci reżysera PJ Harris, Agata Dyczko, asystenci scenografa Wacław Ostrowski, Jadwiga Wójcicka, asystent kostiumologa Katarzyna Załęcka, reżyseria walk Huw William Hægeland Reynolds, dyrygent chóru Łukasz Hermanowicz, korepetytorzy solistów Anna Marchwińska, Yaryna Rak, Chris Cartner, korepetytorzy chóru Małgorzata Piszek, Wioletta Łukaszewska.

Obsada: Edward Fairfax Vere – Alan Oke; Billy Budd – Michał Partyka; John Claggart – Gidon Saks; Mr Redburn – Mariusz Godlewski; Mr Flint – Krzysztof Szumański; Porucznik Ratcliffe – Remigiusz Łukomski; Red Whiskers – Wojciech Parchem; Donald – Łukasz Karauda; Dansker – Aleksander Teliga; Nowicjusz – Zbigniew Malak; Squeak – Mateusz Zajdel; Bosman – Bartłomiej Misiuda; I oficer pokładowy – Łukasz Klimczak; II oficer pokładowy – Jasin Rammal-Rykała; Masztowy – Piotr Maciejowski; Przyjaciel nowicjusza – Damian Wilma; Arthur Jones – Mateusz Hoedt; Chłopiec okrętowy – Marcel Tulimowski, Borys Toczyski; Młodzi marynarze – Jakub Durko, Dominik Cieśla, Antoni Karaś, Stanisław Matla, Teofil Nalewajka, Maxymilian Tulimowski, Witold Raczkowski, Mateusz Wieczorek; Aktorzy – Andrzej Wojciechowski, Edgar Lewandowski, Piotr Piotrowski, Maksymilian Somow.
Prapremiera: 12 kwietnia 2019 w Sali Moniuszki. Spektakl zrealizowany w koprodukcji z Den Norske Opera & Ballet w Oslo. Premiera norweska: 18 stycznia 2019.
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Stanisław Moniuszko - Halka (wileńska).

Libretto Włodzimierz Wolski, instrumentacja i opracowanie partytury Michał Dobrzyński, reżyseria Agnieszka Glińska, dyrygenci Łukasz Borowicz, Rafał Kłoczko, scenografia Monika Nyckowska, kostiumy Katarzyna Lewińska, choreografia Weronika Pelczyńska, reżyseria światła Jacqueline Sobiszewski, projekcje video Franciszek Przybylski, przygotowanie chóru Mirosław Janowski, konsultacja Katarzyna Sitarz,  asystent reżysera Barbara Wiśniewska, asystenci scenografa Matthew Kamionka, Katarzyna Stochalska, Wacław Ostrowski, asystent kostiumologa Wanda Radwan, asystent choreografa Ilona Molka, dyrygent chóru Łukasz Hermanowicz, opieka wokalna Anna Karasińska, korepetytorzy solistów Ewa Pelwecka, Małgorzata Szymańska, Yaryna Rak, korepetytorzy chóru Wioletta Łukaszewska, Małgorzata Piszek.

Obsada: Cześnik – Paweł Czekała; Zofia – Katarzyna Szymkowiak; Janusz – Łukasz Klimczak; Marszałek – Dariusz Machej; Jontek – Kamil Zdebel; Halka – Ilona Krzywicka oraz tancerze-performerzy – Magdalena Fejdasz, Daniela Komędera-Miśkiewicz, Małgorzata Mielech, Aleksandra Osowicz, Gieorgij Puchalski, Łukasz Przytarski, Stefano Silvino, Monika Szpunar, Adi Weinberg-Prejna.
Premiera: 8 czerwca 2019. Spektakl zrealizowany w koprodukcji z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Premiera białostocka: 4 października 2019.
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Giuseppe Verdi - Rigoletto

Premiera: 12 marca 1997
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Giacomo Puccini - Madame Butterfly

Premiera: 29 maja 1999
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Giuseppe Verdi - Aida

Premiera: 24 kwietnia 2005
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Piotr Czajkowski - Oniegin

Premiera: 28 kwietnia 2007
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Stanisław Moniuszko - Halka

Premiera: 23 listopada 2011
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Piotr Czajkowski - Dziadek do orzechów i Król myszy

Premiera: 25 listopada 2011
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Obsesje

Premiera: 29 marca 2014
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Stanisław Syrewicz - Pupa

Premiera: 14 lutego 2015
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Stanisław Moniuszko - Straszny dwór

Premiera: 8 listopada 2015
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Poskromienie złośnicy

Premiera: 27 listopada 2015
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Paulina Zajkowska - Bajko, gdzie jesteś

Premiera: 3 stycznia 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Wolfgang Amadeusz Mozart - Łaskawość Tytusa

Premiera: 16 stycznia 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Wojciech Bogusławski, Jan Stefanik - Cud, albo krakowiaki i górale

Premiera: 13 marca 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Burza

Premiera: 9 kwietnia 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Francis Poulenc - Głos ludzki

Premiera: 16 kwietnia 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Igor Strawińśki/Wojciech Kilar - Święto wiosny/Krzesany

Premiera: 18 czerwca 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Władysław Żeleński - Goplana

Premiera: 21 października 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Chopiniana/Bolero/Chroma

Premiera: 25 listopada 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Wolfgang Amadeusz Mozart - Czarodziejski flet

Premiera: 11 grudnia 2016
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Wolfgang Amadeusz Mozart - O królestwie dnia i nocy oraz zaczarownych instrumentach

Premiera: 21 marca 2017
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Giaccomo Puccini - Turandot

Premiera: 17 kwietnia 2017
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Piotr Czajkowski - Jezioro łabędzie

Premiera: 20 maja 2017
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Erich Wolfgang Korngold - Umarłe miasto

Premiera: 10 czerwca 2017
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Darkness

Premiera: 14 czerwca 2017
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

koncerty i występy gościnne -

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

projekty edukacyjne -

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Gala baletowa

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

lekcje muzealne

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Poranki muzyczne

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Rodzinne zabawy w Wielkim

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Spotkanie z wirtuozem

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Szalone dni muzyki (koncerty)

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Uniwerystet wiedzy operowej dla dzieci

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

warsztaty plastyczne

Premiera:
Liczba spektakli:
Liczba widzów:

Wyjazdy krajowe:

Darkness

Data: Listopad 2018
Miejce: X Dni Sztuki Tańca
Miasto: Warszawa

Nasz Chopin

Data: 17 listopada 2018
Miejce: X Dni Sztuki Tańca
Miasto: Warszawa

PUPA

Data: Październik 2018
Miejce: XIII Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski
Miasto: Radom

Wyjazdy zagraniczne: