321 Impro Festiwal (Konstancin Jeziorna)

3…2…1…TANIEC! (Kraków)

Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra (Toruń)

ArtPark (Warszawa)

BaletOFFFestival (Kraków)

BAMBERKA – Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form (Gorzów Wielkopolski)

Barbórkowa Drama Teatralna (Tarnobrzeg)

Barlinek Lubi Teatr (Barlinek)

Biennale Sztuki dla Dziecka (Poznań)

Biesiada Teatralna. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form (Horyniec-Zdrój)

Boska Komedia (Kraków)

Brave Festival (Wrocław)

Bydgoski Festiwal Operowy (Bydgoszcz)

BytOFFsky Festival (Bytów)

Carnaval Sztukmistrzów (Lublin)

CENTRUM – Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia (Tarnów)

Chorzowski Teatr Ogrodowy (Chorzów)

Częstochowski Festiwal Kultury Alternatywnej FRYTKA OFF (Częstochowa)

Dni Komedii dell'Arte (Kraków)

Dni Sztuki Tańca (Warszawa)

Dni Sztuki Współczesnej (Białystok)

Dziecięce Lato Teatralne OBWODNICA (Warszawa)

Elbląska Wiosna Teatralna (Elbląg)

Ełckie Spotkania Teatralne „Czwarta Ściana” (Ełk)

Europejski Festiwal Muzyczny „Gloria” (Białystok)

Europejskie Spotkania Teatralne „Bliscy Nieznajomi” (Poznań)

F R U Polski Festiwal Kontakt Improwizacji (Łódź)

Festiwal Ars Cameralis (Katowice)

Festiwal Ave Maria (Czeladź)

Festiwal Debiutantów „Pierwszy kontakt” (Toruń)

Festiwal Dekonstrukcji Słowa Czytaj! (Częstochowa)

Festiwal dla Dzieci Mała Talia (Tarnów)

Festiwal Dolnośląskich Teatrów Offowych ZWROT (Wrocław)

Festiwal Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” (Zabrze)

Festiwal Era Schaeffera (Warszawa)

Festiwal ewidentnych Talentów Aktorskich (FeTA) (Wrocław)

Festiwal Gwiazd (Międzyzdroje)

Festiwal im. Adama Didura (Sanok)

Festiwal im. Jana Kiepury (Krynica-Zdrój)

Festiwal im. Kaliny Jędrusik (Częstochowa)

Festiwal Inny Wymiar (Białystok)

Festiwal Inspirowany Sztuką Tadeusza Kantora „Buda Jarmarczna” (Rzeszów)

Festiwal Kalejdoskop (Białystok)

Festiwal Komedii (Police)

Festiwal Konteksty (Poznań)

Festiwal Krystyny Jandy (Szczawno-Zdrój)

Festiwal Kultury Żydowskiej (Kraków)

Festiwal Kultury Żydowskiej „Warszawa Singera” (Warszawa)

Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY (Sopot)

Festiwal małych Prapremier (Wałbrzych)

Festiwal Młodości Teatralnej „Łaknienia” (Goleniów)

Festiwal Monodramu Monoblok (Gdańsk)

Festiwal Mozartowski (Warszawa)

Festiwal Muzyki Wokalnej „Viva il canto” (Cieszyn)

Festiwal na Wolnym Powietrzu (Poznań)

Festiwal #niemawyjscia #polacyrobiateatr (Warszawa)

Festiwal Nowe Epifanie (Warszawa)

Festiwal Nowej Scenografii (Katowice)

Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza (Cieplewo)

Festiwal Oper Barokowych (Warszawa)

Festiwal Oper Współczesnych (Wrocław)

Festiwal Operowo-Operetkowy (Ciechocinek)

Festiwal Polska w IMCE. Niecodzienny Festiwal Teatralny (Warszawa)

Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port (Gdynia)

Festiwal Prapremier (Bydgoszcz)

Festiwal Rynek Sztuki (Płock)

Festiwal Scena Wolności (Słupsk)

Festiwal Scenografii i Kostiumów „Scena w Budowie” (Lublin)

Festiwal Słuchowisk (Lednogóra)

Festiwal Spektakli dla Dzieci „Na ziarnku grochu” (Polkowice)

Festiwal Szekspirowski (Gdańsk)

Festiwal Szkół Teatralnych (Łódź)

Festiwal Sztuk Dawnych. Imieniny Izabeli Branickiej (Białystok)

Festiwal Sztuk Wszelkich „Zderzenia działań wrażliwych” (Jastrzębie Zdrój)

Festiwal Sztuka Działa (Warszawa)

Festiwal Sztuki Słowa Verba Sacra (Poznań)

Festiwal Sztuki Tańca ROZBIEG (Siedlce)

Festiwal Sztuki Teatralnej (Rybnik)

Festiwal Sztuki Teatralnej "Trzy Twarze Teatru" (Ostrowiec Świętokrzyski)

Festiwal Sztuki Ulicznej BRUKARNIA (Włocławek)

Festiwal Sztuki Ulicznej „Chojnicka Fiesta” (Chojnice)

Festiwal Tańca (Kielce)

Festiwal Tańca Współczesnego SPACER (Kraków)

Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza” (Kraków)

Festiwal Teatralny ODE (Bielsk Podlaski)

Festiwal Teatrów Błądzących (Lublin)

Festiwal Teatrów dla Dzieci (Kraków)

Festiwal Teatrów dla Dzieci Podskoki i Wykręty (Kraków)

Festiwal Teatrów Lalkowych i Ulicznych „Calineczka” (Płońsk)

Festiwal Teatrów Lalkowych Lalki Dzieciom (Czeski Cieszyn)

Festiwal Teatrów Moraw i Śląska (Czeski Cieszyn)

Festiwal Teatrów Niewielkich (Lublin)

Festiwal Teatrów Niezależnych GARDEROBA (Warszawa)

Festiwal Teatrów Studenckich START (Warszawa)

Festiwal Teatrów Tańca Strefa Ruchu „Otwórz oczy” (Słupsk)

Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania (Warszawa)

Festiwal Teatrów Ulicznych (Toruń)

Festiwal Teatrów Ulicznych „Pod Niebem” (Siedlce)

Festiwal Teatrów Wiejskich ZWYKI (Warszawa)

Festiwal Teatru Otwartego (Świdnica)

Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” (Sopot)

Festiwal Trójmiejskich Improwizatorów „Podaj Pagaj" (Gdańsk)

Festiwal Ulicznej Sztuki FUSy (Kwidzyn)

Festiwal w Żarnowcu (Żarnowiec)

Festiwal „Wioska Teatralna” (Węgajty)

Festiwal Wokół Teatru. InQbator ulicy (Ostrołęka)

Forum Młodej Reżyserii (Kraków)

FUNfest – Festiwal Komedii Południa (Bielsko-Biała)

Gdański Festiwal Impro „Podaj Wiosło” (Gdańsk)

Gdański Festiwal Tańca (Gdańsk)

Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT (Goleniów)

Gorzowski Festiwal Teatrów Ogródkowych (Gorzów Wielkopolski)

Gorzowskie Spotkania Teatralne (Gorzów Wielkopolski)

Grudziądzka Wiosna Teatralna (Grudziądz)

Horyniec-Zdrój Artfestiwal (Horyniec-Zdrój)

inny Festiwal Teatrów Młodzieżowych (Krosno)

Inwazja barbarzyńców (Poznań)

Jesienna Scena Tańca. Festiwal Małych Form Ruchowych (Gryfino)

Jesienne Spotkania z BAT-em (Bełchatów)

Jesienne Spotkania z Teatrem (Jasło)

Jesienny Festiwal Teatralny (Nowy Sącz)

Kaliskie Spotkania Teatralne (Kalisz)

Karawana Teatralna (Oława)

Karawana. Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji (Warszawa)

Karnawałowy Ogródek Teatralny (Czechowice-Dziedzice)

Katowicki Karnawał Komedii (Katowice)

Kingdom of Art Festival (Goleniów)

Konfrontacje Sztuki Kobiecej (Słupsk)

Konkurs Off: Premiery / Prezentacje (Poznań)

Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena (Środa Wielkopolska)

Koszalińskie Konfrontacje Młodych „m-teatr” (Koszalin)

Koszalińskie Ogólnopolskie Dni Monodramu – Debiuty (Koszalin)

Krakowskie Miniatury Teatralne (Kraków)

Krakowskie Reminiscencje Teatralne (Kraków)

KRoki – Festiwal Tańca Współczesnego (Kraków)

Krośnieńskie Dni Tańca (Krosno)

Krośnieńskie Spotkania Teatralne (Krosno)

Królewskie Arkady Sztuki (Warszawa)

Laboratoria twórcze (Poznań)

LasFest - Międzynarodowy Festiwal Teatralny w Lesie (Solniki)

Lato Teatralne Mumerus (Kraków)

Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa (Radziejowice)

Letni Festiwal Krakowskiej Opery Kameralnej „Ars Cameralis” (Kraków)

Letni Festiwal Operetkowo-Operowy na Mazowszu (Warszawa)

Letni Festiwal Opery Krakowskiej (Kraków)

Letni Festiwal Teatrów Nieinstytucjonalnych STEN (Kraków)

Letni Ogród Teatralny (Katowice)

Letni Przegląd Teatru Dramatycznego (Warszawa)

Letnia Scena – Przegląd Małych Form Teatralnych (Łódź)

Letnia Scena Teatralna (Wyszków)

Letnie Zderzenie Teatrów "Przestrzeń i Forma" (Kłodzko)

Lubelski Festiwal Operowy OPERAcja Zamek (Lublin)

Lubińska Jesień Teatralna „Teatr w Lubinie” (Lubin)

Łódzki Przegląd Teatrów Amatorskich ŁóPTA (Łódź)

Łódzkie Spotkania Baletowe (Łódź)

Łódzkie Spotkania Teatralne (Łódź)

Łódź Czterech Kultur (Łódź)

Maat Festival (Lublin)

maltafestival poznań (Poznań)

Mandala Performance Festival (Wrocław)

Maskarada – Festiwal Teatrów Ożywionej Formy (Rzeszów)

Materia Prima. Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy (Kraków)

Międzynarodowe Biennale, Spotkania Teatralne „Terapia i Teatr” (Łódź)

Międzynarodowe i Ogólnopolskie Prezentacje Teatrów Poszukujących o Nagrodę im. Tadeusza Kantora (Wielopole Skrzyńskie)

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment (Zbąszyń )

Międzynarodowe Spotkania Szkół Lalkarskich „METAFORMY” (Wrocław)

Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji „Rozdroże” (Warszawa)

Międzynarodowe Spotkania Teatrów OFF Sytuacje (Poznań)

Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca (Lublin)

Międzynarodowy Festiwal ANIMO (Kwidzyn)

Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy „Ulicznicy” (Gliwice)

Międzynarodowy Festiwal Artystycznych Działań Ulicznych La Strada (Kalisz)

Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski (Radom)

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari (Nowy Sącz)

Międzynarodowy Festiwal Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn (Sopot)

Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Ensemble i Warsztaty Aktorskie im. Jerzego Grzegorzewskiego (Zamek Książ) (Wałbrzych)

Międzynarodowy Festiwal „Konfrontacje Teatralne” (Lublin)

Międzynarodowy Festiwal Moniuszkowski (Kudowa Zdrój)

Międzynarodowy Festiwal Mozartowski Mozartiana (Gdańsk)

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz (Busko-Zdrój)

Międzynarodowy Festiwal Open The Door (Katowice)

Międzynarodowy Festiwal „Spotkania z opowiadaczami świata” (Lublin)

Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKA–NIE–LALKA (Białystok)

Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelF (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych A PART (Katowice)

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Łódź)

Międzynarodowy Festiwal Sztuk TRANS/MISJE (Rzeszów)

Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej (Bielsko-Biała)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej „Busker Fest” (Bydgoszcz)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej (Lądek Zdrój)

Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal „Teatralna Karuzela” (Łódź)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny – DEMOLUDY - Nowa Europa (Olsztyn)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny BEZ GRANIC (Cieszyn)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog – Wrocław (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT (Toruń)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Retroperspektywy (Łódź)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka” (Łomża)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep (Kleszczele)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Awangardowych PESTKA (Jelenia Góra)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci Dziecinada (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek (Suwałki)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Impro IMPRODROM (Bydgoszcz)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek dla Dorosłych „METAMORFOZY LALEK” (Białystok)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Katowice – Dzieciom” (Katowice)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Spotkania” (Toruń)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Niezależnych PRO-CONTRA (Szczecin)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA (Gdańsk)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA (Tarnów)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych (Jelenia Góra)

Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych – TAKE PART IN ART (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Teatru Lalek i Animacji Filmowej dla Dorosłych „Lalka też Człowiek” (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych „Lalka na Scenie” (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Wędrownych Teatrów Lalkowych SKWEREK (Oleśnica)

Międzynarodowy Konkurs Baletowy „Złote pointy” (Szczecin)

Międzynarodowy Konkurs Choreograficzny Uczniów Szkół Baletowych (Bytom)

Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki (Warszawa)

Międzynarodowy Przegląd Przedstawień Istotnych „Przez Dotyk” (Częstochowa)

Międzynarodowy Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych SPOTKANIA ARTYSTÓW NIEPRZETARTEGO SZLAKU (Lublin)

Moniuszkowski Festiwal Cztery Pory Roku (Białystok)

Nocne Teatralia Strachy (Krosno)

NOCNIK TEATRALNY. Ozimskie Noce Teatralne (Ozimek)

Nowa Klasyka Europy. Międzynarodowy Festiwal Klasyki Światowej (Łódź)

NÓWKA SZTUKA (Warszawa)

OBLICZA TEATRU Polkowickie Dni Teatru (Polkowice)

Obserwatorium Artystyczne Entrée (Chorzów)

Ochockie Lato Teatralne (Warszawa)

OFTeN Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych (Ostrów Wielkopolski)

Ogólnopolski Festiwal Konstelacje Teatralne (Szamocin)

Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” (Inowrocław)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej „Wschody” (Lublin)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga (Warszawa)

Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego "Rawicka Jesień Teatralna" (Rawicz)

Ogólnopolski Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji „Windowisko” (Gdańsk)

Ogólnopolski Festiwal Sztuk Komediowych Teatrów Nieprofesjonalnych „Decha” (Bielsk Podlaski)

Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej „Interpretacje” (Katowice)

Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?” (Elbląg)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny BLACKOUT (Wołomin)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny: Częstochowskie Prezentacje Monodramów „42-200 MONODRAM” (Częstochowa)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny Małych Form KARBIDKA (Siemianowice Śląskie)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Teatr – pasja rodzinna” (Piła)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny w Scenie „i” (Kraków)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Alternatywnych Hesperia im. Czesława Dopieralskiego (Chełm)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów i Monodramistów „Wyżyna Teatralna” (Ruda-Huta)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Jednego Aktora MonoFest (Łódź)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek (Opole)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych IGŁA (Ostrołęka)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop” (Lublin)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja” (Siedlce)

Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacy pod strzechy” (Słupsk)

Ogólnopolski Konkurs Moniuszkowski „Aria i Pieśń Wieczorna” (Białystok)

Ogólnopolski Przegląd Impro dla Dzieci „Wiosełko” (Gdańsk)

Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej (Tarnów)

Ogólnopolski Przegląd Teatralny Proscenium (Nysa)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów dla Dzieci „Bez Sceny” (Józefów)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” (Łódź)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych Galimatias (Teresin)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Studenckich i Niszowych Epizod (Kraków)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Zderzenia Teatralne w Dorożkarni (Warszawa)

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada” (Kołobrzeg)

Ogólnopolski Sejmik Teatrów Wsi Polskiej (Tarnogród)

Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych CENTRUM (Łódź)

Ogólnopolskie Spotkania Lalkarzy (Chełm)

Ogólnopolskie Spotkania Lalkarzy (Puławy)

Ogólnopolskie Spotkania Profesjonalnych Teatrów Amatorskich (Chełm)

Ogólnopolskie Spotkania Teatralne (Ciechocinek)

Ogólnopolskie Spotkania Teatralne – Scena Dramatyczna Bełżyce (Bełżyce)

Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza” (Suwałki)

Olsztyńskie Spotkania Teatralne (Olsztyn)

Olsztyńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora „SOLO” (Olsztyn)

Opera Rara (Kraków)

Opolskie Konfrontacje Teatralne „Klasyka Żywa” (Opole)

Pasłęcka Wiosna Teatralna (Pasłęk)

Poland Contact Festival – Warsaw Flow (Warszawa)

Polska Platforma Tańca (Gdańsk)

Ponoworoczne Konfrontacje Teatralne Pokot (Zielona Góra)

Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych „Dźwięki Słów” (Lublin)

Prezentacje Teatrów Ulicznych TURKOSTRADA (Turek)

Projekt Okno-Zbliżenia. Spotykanie Teatru (Szczecin)

Przegląd Dyplomów i Egzaminów Muzycznych Wyższych Szkół Artystycznych w Polsce „Przygrywka” (Toruń)

Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci (Wrocław)

Przegląd Piosenki Aktorskiej (Wrocław)

Przegląd Teatralny „Małe formy – wielkie kreacje” (Bydgoszcz)

Przegląd Teatrów Alternatywnych (Kielce)

Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT (Szczecin)

Przemyska Wiosna Fredrowska (Przemyśl)

Relacje. Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne (Stalowa Wola)

Różewicz Open Festiwal (Radomsko)

Rzeszowskie Spotkania Karnawałowe (Rzeszów)

Rzeszowskie Spotkania Teatralne. Festiwal Nowego Teatru (Rzeszów)

Silence of the Body/Milczące Ciało. Międzynarodowe Warsztaty Teatru Sztuki Mimu (Warszawa)

Sopockie Konsekwencje Teatralne (Sopot)

Sopot Non-Fiction (Sopot)

Spoiwa Kultury (Szczecin)

Spotkania Teatralne (Jaworzno)

Spotkania Teatralne InNowica (Uście Gorlickie)

Spotkania Teatralne MonoDuo (Gdańsk)

Spotkania Teatralne w Teremiskach (Teremiski)

Spotkania Teatralne Wolfram (Goleniów)

Spotkania Teatrów Ulicznych „Machina Teatralna” (Świdnik)

Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych (Gdańsk)

Spotkanie Teatru Otwartego – STO (Nowa Sól)

Stargardzkie Spotkania Teatralne „Ewenement” (Stargard)

Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny Kontestacje (Lublin)

Studencki Wielosztuk Kulturalny (Olsztyn)

Sztama – Spotkania ze Sztuką Alternatywną (Olecko)

Sztuka Szuka Malucha – Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Najnajmłodszych (Poznań)

Sztukaterie. Drawski Festiwal Sztuk Alternatywnych (Drawsko Pomorskie)

Teatr w Stodole (Nastazin)

Teatralna Maszyna Pszczyna (Pszczyna)

TEATROTEKA FEST (Warszawa)

TEATRRRAŁKI. Dziecięco-młodzieżowe konfrontacje teatralne (Jelenia Góra)

Tomaszowskie Teatralia (Tomaszów Mazowiecki)

TopOFFFestival – Tyskie Spotkania Teatralne (Tychy)

Toruńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora (Toruń)

Triada Teatralna (Dębno)

Turniej Teatrów Jednego Aktora „Sam na scenie” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (Słupsk)

Tyski Festiwal Monodramu MoTyF (Tychy)

Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych „Andromedon” (Tychy)

ULICA Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych (Kraków)

Ustrońskie Spotkania Teatralne (Ustroń)

Wadowickie Spotkania Teatralne „Zgraja” (Wadowice)

Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART! (Kielce)

Wakacyjny Festiwal Teatrów Dziecięcych zza Granicy (Włocławek)

Wakacyjny Przegląd Przedstawień (Chorzów)

Wałbrzyskie Dni Dramaturgii (Wałbrzych)

Wałbrzyskie Fanaberie Teatralne (Wałbrzych)

Warsaw Dance Days. Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego (Warszawa)

Warszawska Jesień. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej (Warszawa)

Warszawski Festiwal Teatralny Młodych w Starej Prochowni (Warszawa)

Warszawskie Spotkania Teatralne (Warszawa)

Wielki Teatr w Małym Mieście (Jarocin)

Wielki Turniej Tenorów (Szczecin)

Winobraniowe Spotkania Teatralne (Zielona Góra)

Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora (Wrocław)

Wybrzeże Sztuki (Gdańsk)

Za kulisami. Toruńskie spotkania wokół dramatu (Toruń)

Zamkowe Teatralia (Przemyśl)

Zamojskie Lato Teatralne (Zamość)

Zdarzenia Teatralne (Stalowa Wola)

Zderzenie Teatrów - Międzynarodowy Festiwal Teatralny (Kłodzko)

Zgierskie Spotkania Małych Teatrów Słodkobłękity (Zgierz)

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem (Zgorzelec)

Zielonogórski Festiwal Filmu i Teatru (Zielona Góra)

Zimowe Spotkania Muzyczno-Teatralne (Czechowice-Dziedzice)

Źródła Pamięci. Szajna-Grotowski-Kantor (Rzeszów)

Ż’ART. Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką (Żary)