ALTER teatr taniec (Poznań)

Art Color Ballet (Kraków)

Art Project Ballet (Warszawa)

Balet Dworski „Cracovia Danza” (Kraków)

B'cause Dance Company (Warszawa)

Biały Teatr Tańca (Warszawa)

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK (Bytom)

Centrum w Ruchu (Warszawa)

Concubinatus (Wrocław)

Couscouskuskus (Warszawa)

Częstochowski Teatr Tańca (Częstochowa)

Ć/DŹ teatr ciała i dźwięku (Gdańsk)

DanceLab (Poznań)

Dzikistyl Company (Gdynia)

Ełcki Teatr Tańca (Ełk)

Fabryka Destrukcja (Warszawa)

Fundacja Ciało Mówi, że... (Warszawa)

Good Girl Killer (Gdańsk)

Grupa Artystyczna KONCENTRAT (Warszawa)

Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej (Lublin)

Grupa Wokół Centrum (Kraków)

Kielecki Teatr Tańca (Kielce)

KIJO group (Łódź)

Kolektyw Artystyczny Format Zero (Warszawa)

Kompania Primavera (Warszawa)

Krakowski Teatr Tańca (Kraków)

Les Ballets de Pologne (Warszawa)

Lubelski Teatr Tańca (Lublin)

Młody Balet Polski (Warszawa)

Młody Teatr Ruchu (Poznań)

Movement Theater Group (Kwidzyn)

Movements Factory (Poznań)

mufmi teatr tańca (Warszawa)

Nie Tylko Flamenco Teatr Tańca Małgorzaty Matuszewskiej (Warszawa)

Niezależna Manufaktura Taneczna (Wrocław)

Novy Ruch Teatr (Wrocław)

Olsztyński Teatr Tańca (Olsztyn)

Opolski Teatr Tańca Współczesnego (Opole)

OtoTo Teatr (Wrocław)

Polka dot (Gdańsk)

Polski Teatr Tańca (Poznań)

Pracownia Fizyczna (Łódź)

Pracownia Tańca Współczesnego PRYZMAT (Olsztyn)

Rock Dance Theatre (Wrocław)

Sopocki Teatr Tańca (Sopot)

Stary Browar Nowy Taniec (Poznań)

Stowarzyszenie Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem MANTIKORA (Opole)

Teatr – 3 (Szczecin)

Teatr Academia (Warszawa)

Teatr Adekada (Warszawa)

Teatr Akademia Ruchu (Warszawa)

Teatr Akt (Warszawa)

Teatr Amareya (Gdańsk)

Teatr AVATAR (Legnica)

Teatr Cynada (Gdańsk)

Teatr Dada von Bzdülöw (Gdańsk)

Teatr Emocji i Wyobraźni (Warszawa)

Teatr Formy (Wrocław)

Teatr Jednego Mima (Bielsko-Biała)

Teatr Limen (Warszawa)

Teatr Maat Projekt (Lublin)

Teatr MAKATA (Warszawa)

Teatr O.de.la (Rzeszów)

Teatr OdRuchu (Bytom)

Teatr Pantomima AP (Wrocław)

Teatr Pantomimy „Dar” (Bydgoszcz)

Teatr Pantomimy Mimo (Warszawa)

Teatr Pantomimy TOK (Wrocław)

Teatr Robimy (Bytom)

Teatr Solo Waldka Nowaka (Warszawa)

Teatr Sztuki Mimu (Warszawa)

Teatr Tańca Arka (Wrocław)

Teatr Tańca Caro (Siedlce)

Teatr Tańca DF (Kraków)

Teatr Tańca Dworskiego Belriguardo (Lublin)

Teatr Tańca ENZA (Słupsk)

Teatr Tańca Fleks Step (Czerwonak)

Teatr Tańca Gong (Radom)

Teatr Tańca i Improwizacji (Białystok)

Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino (Gdańsk)

Teatr Tańca Inoj (Warszawa)

Teatr Tańca KOINSPIRACJA (Poznań)

Teatr Tańca „K'/osk Ruchu” (Szczecin)

Teatr Tańca Nataraja (Warszawa)

Teatr Tańca Test (Warszawa)

Teatr Tańca Współczesnego EGO VU (Gryfino)

Teatr Tańca Zawirowania (Warszawa)

Teatr V6 (Łódź)

Teatr w Ruchu (Kraków)

Teatr Warszawskiego Centrum Pantomimy (Warszawa)

TeatrLeon (Gdańsk)

TO-EN Butoh Company (Gdańsk)

Trójmiejski Kolektyw Twórczy (Gdańsk)

Vagabond Physical Collective (Bytom)

Warsaw Ballet (Warszawa)

Warszawski Teatr Tańca (Warszawa)

Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego (Wrocław)

Wrocławski Teatr Tańca (Wrocław)

Zespół Tańca Dawnego Uniwersytetu Wrocławskiego (Wrocław)