3kolektyw (Warszawa)

71.Teatr/Teatr dla Początkujących (Wrocław)

A3 Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń (Kleszczele)

a&a&a (Kraków)

Ab Ovo (Warszawa)

Akademia Edukacji Teatralnej Teatr „Małgo” (Częstochowa)

Akademicki Teatr „Remont” (Gliwice)

Aktorzy po godzinach (Koszalin)

Aktorzy Teatru Cricot 2 (Kraków)

Amatorski Teatr Dramatyczny im. Józefa Żmudy (Stalowa Wola)

Amatorski Teatr Miejski im. Stefana Jaracza (Otwock)

Amatorski Teatr Ruchu i Pantomimy „Migreska” (Tychy)

Anna Zubrzycki Studio (Wrocław)

Appendix Studio (Wrocław)

asz.teatr (Poznań)

ATu Teatr (Warszawa)

Ave Teatr (Rzeszów)

Bajkowy Teatrzyk Otwarty Bajto (Szczecin)

Bałtycki Teatr Różnorodności (Gdynia)

Bandit Queen Cirkus (Wrocław)

Białołęckie Zagłębie Teatralne (Warszawa)

Biały Teatr (Olsztyn)

Centrala (Warszawa)

Centrum Sztuki KONTRAST (Bielsko-Biała)

Chojnickie Studio Rapsodyczne (Chojnice)

Chór Eksperymentalny Gre Badanie (Warszawa)

Chórraa (Rumia)

Circus Ferus (Poznań)

Cloud Theater (Wrocław)

Damski Tandem Twórczy (Warszawa)

Dreambody & Theatre (Warszawa)

Dwie Siostry - duet improwizujący (Bydgoszcz)

Dziecięcy Teatr PTAK (Bielsko-Biała)

EkoTeatr (Warszawa)

ELOE Theater of Noise (Kraków)

English Touring Theatre Company (Kraków)

Formacja Artystyczna Kandyd 2 (Katowice)

FRU Teatr (Srebrna Góra)

Fundacja Banina (Lublin)

Fundacja Chór Kobiet (Warszawa)

FURU kolektyw artystyczny (Warszawa)

Gabinet Prób Generalnych (Kielce)

Głowa mała (Szczecin)

Grupa Artystyczna Teatr T.C.R (Tychy)

Grupa Artystyczna Teraz Poliż (Warszawa)

Grupa Coincidentia (Białystok)

Grupa „Coś po Drodze...” (Szczecin)

Grupa Improwizacji "Impro z Krypty" (Szczecin)

Grupa Kłusowników – Straż Przednia im. Karola Wojtyły (Suwałki)

Grupa Miód Materia (Warszawa)

Grupa nieformalna Teatr A+A (Wrocław)

Grupa Plastyczna Pławna 9 (Lubomierz)

Grupa Rafała Kmity (Kraków)

Grupa Spektaklowa GS Zakrzewo (Zakrzewo)

Grupa Supermarket (Warszawa)

Grupa Teatralna Adalex (Kraków)

Grupa Teatralna Dorosłe Dzieci Wojciecha Starosteckiego (Warszawa)

Grupa Teatralna Echo (Białystok)

Grupa Teatralna „Garderoba” (Przemyśl)

Grupa Teatralna Mimochodem (Warszawa)

Grupa Teatralna Nietentego (Elbląg)

Grupa Teatralna „od jutra” (Kutno)

Grupa Teatralna Siedem Grzechów (Włoszczowa)

Grupa Teatralna Te-O-Ka (Wrocław)

Grupa Teatralna Verde (Łódź)

Grupa Teatralna Warszawiaki (Warszawa)

Grupa Teatralna Wikingowie (Poznań)

Grupa Żywy Teatr (Bielawa)

GrupaTartak (Łódź)

HOTELOKO Movement Makers (Warszawa)

Imperatyw Teatralny (Warszawa)

Impro Teatr Bezczelny (Lublin)

Inicjatywa sceniczna FRUUU (Zielona Góra)

Inowrocławski Teatr Otwarty (Inowrocław)

Interdyscyplinarna Grupa Teatralna ASOCJACJA 2006 (Poznań)

ITAN- Integracyjny Teatr Aktora Niewidomego (Kraków)

Jednoosobowy Teatr Poezji Ireny Jun (Warszawa)

Jubilo (Wrocław)

Jurajski Teatr Stodoła (Olsztyn)

Kijowski Teatr Uliczny KET (Kraków)

Klub Gońca Teatralnego (Legnica)

Kolektyw KEJOS (Wrocław)

Kolektyw Kobietostan (Wrocław)

Kolektyw Polka (Lublin)

Kolektyw twórczy bsides (Warszawa)

Kolektyw Twórczy Dziwaczki (Wrocław)

Kolektyw Twórczy Pawlacz (Wrocław)

Koło Naukowe Teatr i Polityka (Warszawa)

Kompania Teatralna Mamro (Warszawa)

Komuna//Warszawa (Warszawa)

Kooperacja Flug (Białystok)

Korporacja Teatralna (Poznań)

Kościański Teatr Kameralny (Kościan)

Krakowski Teatr Komedia (Kraków)

Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop” (Kraków)

Lalkomat (Wrocław)

Lascar Fire & Light Theatre (Szczecin)

Lekki Teatr Przenośny (Chorzów)

LineAct (Łódź)

Living Space Theatre (Katowice)

Lwowski Teatr Woskresinnia (Kraków)

Łódzki Teatr Piosenki (Łódź)

Magazyn Prób Bezpsa (Bydgoszcz)

Mam Teatr (Warszawa)

MATERIA theatre (Centawa)

Maybe Theatre Company (Gdańsk)

Miejski Teatr Polityczny (Wrocław)

MimIrina (Kraków)

Młodzieżowy Teatr GENERACJA (Józefów)

Mój Teatr (Poznań)

Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza (Wrocław)

Niepubliczny Teatr Impresaryjny „SCENA TAM2” (Kalisz)

Objazdowy Teatr „Pomarańczowy Cylinder” (Toruń)

Off i Cyna (Warszawa)

Ogólnopolski Teatr William-Es (Wałbrzych)

Opera Buffa (Warszawa)

Orbis Tertius – Trzeci Teatr Lecha Raczaka (Poznań)

Plastyczny Teatr Symbolu (Toruń)

Polski Teatr Historii (Mikołów)

Poławiacze Pereł Improv Teatr (Lublin)

Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki (Goleniów)

Potem-o-tem (Warszawa)

Pożar w burdelu (Warszawa)

Psychoteatr (Wrocław)

Punctum Teatr – Stowarzyszenie Twórców Niezależnych (Chrzanów)

Radykalna Frakcja Medialna MAZUT (Poznań)

Regionalny Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka (Bukowina Tatrzańska)

Scena ARTERION (Łódź)

Scena Autorska Studio (Kielce)

Scena c/Muzikanty (Gliwice)

Scena Garnizon (Warszawa)

Scena Kamienica (Wrocław)

Scena Konesera (Warszawa)

Scena Lubelska 30/32 (Warszawa)

Scena Moliera (Kraków)

Scena Monopolis (Łódź)

Scena Na Paca „Teatralni” (Warszawa)

Scena na Piętrze (Poznań)

Scena Perspektywa (Kraków)

Scena Plastyczna KUL (Lublin)

Scena Poczekalnia (Łódź)

Scena Pokój (Kraków)

Scena Poniedziałek (Szczecin)

Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego (Rzeszów)

Scena Spektrum (Warszawa)

Scena Supernova (Kraków)

Scena Tabu (Tarnów)

Scena Wspólna (Poznań)

Scena z Bliska (Poznań)

Schola Węgajty (Węgajty)

Stacja Teatr (Konopnica)

Stodoła. Teatr w Teremiskach (Teremiski)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo (Kielce)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Parlatorium (Sosnowiec)

Stowarzyszenie Grupa Studnia O. (Warszawa)

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych (Legnica)

Stowarzyszenie Kulturalne Teatr Efemeryczny (Suwałki)

Stowarzyszenie Studio Teatr Test: Marczewski – Teatr (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Adekwatny (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Mumerus (Kraków)

Stowarzyszenie Teatr Niekonsekwentny (Szczecin)

Stowarzyszenie Teatr Nowy Świat (Wrocław)

Stowarzyszenie Teatr Per Se (Płock)

Stowarzyszenie Teatr Performer Instytut Sztuki Nowej (Lubiąż)

Stowarzyszenie Teatr Piosenki (Toruń)

Stowarzyszenie Teatralne ANTRAKT (Poznań)

Stowarzyszenie Zakład Pracy Twórczej (Warszawa)

Studio Dono (Kraków)

Studio Matejka (Wrocław)

Studio rozrywkowo-teatralne DUET (Kraków)

Studio Teatralne BLUM (Poznań)

Studio Teatralne Guliwer (Zielona Góra)

Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza (Siedlce)

Studio Teatralne Koło (Warszawa)

Studio Teatralne KRAK-ART (Kraków)

Studio Teatralne Próby (Poznań)

Studio Teatralne Scena „i” (Kraków)

Studio Teatralne Słup (Łódź)

Studium Teatralne (Warszawa)

SUKA OFF (Katowice)

Szczecińska Grupa Improwizacyjna „Pod Pretekstem” (Szczecin)

Teatr – „Art.51” (Zgierz)

Teatr – monodram Wiesława Komasy (Warszawa)

Teatr 21 (Warszawa)

Teatr 3.5 (Dzierzgoń )

Teatr 6 i PÓŁ (Gryfino)

Teatr 74 (Kraków)

Teatr A (Gliwice)

Teatr A PART (Katowice)

Teatr Abanoia (Szczecin)

Teatr Agrafka (Chełmno)

Teatr Akademicki (Warszawa)

Teatr Alatyr (Warszawa)

Teatr Amatorski „Reduta Śląska” (Chorzów)

Teatr Amatorski "Rozmyty Kontrast" (Ciechanów)

Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej (Wrocław)

Teatr Arkadia (Białystok)

Teatr Artenes (Wrocław)

Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej (Sopot)

Teatr Atofri (Poznań)

Teatr Autonomiczny (Zielona Góra)

Teatr BABA (Gorzów Wielkopolski)

Teatr Badów im. Piotra Bikonta (Badów Górny)

Teatr BAJKOWSCY (Będzin)

Teatr Bakałarz (Kraków)

Teatr Banasiów (Warszawa)

Teatr Ba-Q (Poznań)

Teatr BAT (Bełchatów)

Teatr Baza (Warszawa)

Teatr BELFEgoR (Tychy)

Teatr Beyer (Jelenia Góra)

Teatr Bez Granic (Bielsko-Biała)

Teatr Bez Rzędów (Kraków)

Teatr Bez Sceny (Katowice)

Teatr BezNazwy (Warszawa)

Teatr Bezpański (Ruda Śląska)

Teatr Binominis (Świdnica)

Teatr Biuro Podróży (Poznań)

Teatr Biuro Rzeczy Osobistych (Gdynia)

Teatr Bluboks (Warszawa)

Teatr Bo Tak (Rzeszów)

Teatr Bohema (Bielsko-Biała)

Teatr Boscha (Szczecin)

Teatr BOTO (Sopot)

Teatr BRAMA Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne (Goleniów)

Teatr Bulwarowy „Kuźnica” (Suchedniów)

Teatr California (Łódź)

Teatr CHOREA (Łódź)

Teatr „Chrząszcz w trzcinie” (Rabka-Zdrój)

Teatr Ciekłego Powietrza (Chorzów)

Teatr Cinema (Piechowice-Michałowice)

Teatr CoMeta (Warszawa)

Teatr Cortiqué (Poznań)

Teatr „Cracovia” (Kraków)

Teatr Czarnego Tła (Chorzów)

Teatr Czrevo (Bielsk Podlaski)

Teatr Czterech (Wrocław)

Teatr Cztery Żywioły (Chojnice)

Teatr Czwarta Scena (Katowice)

Teatr Czwarte Miasto (Gdynia)

Teatr Czwartek (Tarnobrzeg)

Teatr Czytelni Dramatu (Lublin)

Teatr Delikates (Mącze)

Teatr D.O.M. (Łódź)

Teatr Doroty Stalińskiej Blue Art (Milanówek)

Teatr Drewniana Kurtyna (Żary)

Teatr Drugi Brzeg (Kraków)

Teatr Dwóch Krzeseł (Wrocław)

Teatr Działań Twórczych (Warszawa)

Teatr Dzieci Miłość (Poznań)

Teatr Edwarda Gramonta TERMINUS A QUO (Nowa Sól)

Teatr EKIPA (Warszawa)

Teatr Eko Studio (Opole)

Teatr Ekstrawersja (Wrocław)

Teatr ELIKSIR (Gryfino)

Teatr Enigmatic KUL (Lublin)

Teatr Epifania (Warszawa)

Teatr ES (Siedlce)

Teatr Euforion (Wrocław)

Teatr Ewolucji Cienia (Poznań)

Teatr Exodus (Ciechanów)

Teatr EX-RE (Warszawa)

Teatr Fabryczny (Łódź)

Teatr Fabryka Marzeń (Warszawa)

Teatr FETA (Gdańsk)

Teatr Fieter (Ozimek)

Teatr Fijewskich Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza (Warszawa)

Teatr Form Czarno-Białych Plama (Suwałki)

Teatr Form Niezależnych – Korzunowicz (Olsztyn)

Teatr Form Różnych "Nasza Klasa" (Bydgoszcz)

Teatr Form Wielu (Płock)

Teatr Frajda (Toruń)

Teatr Fraktal (Białystok)

Teatr Franciszka (Katowice)

Teatr From Poland (Częstochowa)

Teatr Furiosa (Warszawa)

Teatr Fuzja (Poznań)

Teatr Gdynia Główna (Gdynia)

Teatr Gliwicka 9a (Katowice)

Teatr GO Fundacja Proscenium (Warszawa)

Teatr Górnośląski (Piekary Śląskie)

Teatr Graciarnia (Kraków)

Teatr Granda UAM (Poznań)

Teatr Grodzki "Pod Basztami" (Chęciny)

Teatr Grupa (Kraków)

Teatr Gry i Ludzie (Katowice)

Teatr Gudejko (Warszawa)

Teatr Hagiograf im. św. Teresy z Lisieux (Kraków)

Teatr HAM (Warszawa)

Teatr Hesperydy (Chełm)

Teatr HOC LOCO (Olecko)

Teatr HoM (Tychy)

Teatr HOTHAUS (Kraków)

Teatr Huta (Wołomin)

Teatr Hybrydy (Warszawa)

Teatr im. Andreasa Gryphiusa (Głogów)

Teatr im. Księcia z Bajki (Zabrze)

Teatr im. Stefana Batorego (Chorzów)

Teatr Imaginarium (Chrzanów)

Teatr Impresaryjny Afisz (Toruń)

Teatr Impresaryjny ANTRAKT (Bydgoszcz)

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego (Włocławek)

Teatr Improwizacji AFRONT (Warszawa)

Teatr Improwizacji Anima (Warszawa)

Teatr Improwizacji Hulaj (Warszawa)

Teatr Improwizacji Improkracja (Wrocław)

Teatr Improwizacji Jesiotr (Wrocław)

Teatr Improwizacji To Mało Powiedziane (Opole)

Teatr Improwizacji wymyWammy (Bydgoszcz)

Teatr Improwizowany Klancyk! (Warszawa)

Teatr Inaczej (Warszawa)

Teatr I.N.N.I. (Warszawa)

Teatr Ino Chichrać (Poznań)

Teatr Inspiracji (Bielsko-Biała)

Teatr IOTA (Radzie)

Teatr „Itakzagramy” (Warszawa)

Teatr „itd...” (Krosno)

Teatr ITP (Lublin)

Teatr trochę Inny (Kraków)

Teatr Janek Wędrowniczek (Wielka Nieszawka)

Teatr Janusza Łagodzińskiego (Warszawa)

Teatr Jaruga (Rzeszów)

Teatr Jasny (Lublin)

Teatr Jaworski (Poznań)

Teatr Jednego Rapsoda (Kraków)

Teatr Jednego Wiersza (Opole)

Teatr Jestem (Toruń)

Teatr Ka (Zalesie Górne)

Teatr Kameralny (Szczecin)

Teatr Kameralny (Bydgoszcz)

Teatr Kana (Szczecin)

Teatr Karola Wojtyły (Warszawa)

Teatr KARTA (Karczew)

Teatr Katarynka (Warszawa)

Teatr Kingdom of Curvy Fork (Goleniów)

Teatr Klepisko (Skowieszynek)

Teatr Klinika Lalek (Wolimierz)

Teatr kloszART (Olsztyn)

Teatr KOD (Dębno)

Teatr KO-KU (Kłodzko)

Teatr Kombinat (Wrocław)

Teatr Komedii Impro (Janowo)

Teatr Komedii Valldal (Gdynia)

Teatr Konsulat (Gdynia)

Teatr KONTAKT (Kołobrzeg)

Teatr Kontrabanda (Kraków)

Teatr Kontrapunkt (Warszawa)

Teatr KORBA (Wrocław)

Teatr Korez (Katowice)

Teatr Korkoro (Gdynia)

Teatr Kotłownia (Drezdenko)

Teatr Kreatury (Gorzów Wielkopolski)

Teatr Kropka Theatre (Warszawa)

Teatr Królewski w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa)

Teatr Krzesiwo (Warszawa)

Teatr Krzyk (Maszewo)

Teatr Krzywa Scena (Stargard)

Teatr Kultureska (Trzemeśnia)

Teatr Kuźnia Bracka (Starogard Gdański)

Teatr La M.ort (Warszawa)

Teatr Latarnia (Białystok)

Teatr Legendarium (Koziebrody)

Teatr Linia Nocna (Warszawa)

Teatr Logos (Łódź)

Teatr Ludzi Upartych (Włocławek)

Teatr Lukla (Lublin)

Teatr „Magapar” (Lubaczów)

Teatr Malabar Hotel (Warszawa)

Teatr Malutki (Warszawa)

Teatr Małego Widza (Wrocław)

Teatr Małego Widza (Warszawa)

Teatr Mały (Wrocław)

Teatr Mały (Tychy)

Teatr Mały w Drodze (Bydgoszcz)

Teatr Małych Form (Bydgoszcz)

Teatr Marebito (Warszawa)

Teatr Maska (Jelenia Góra)

Teatr Maskarada (Warszawa)

Teatr Mazowiecki (Warszawa)

Teatr ME/ST (Warszawa)

Teatr Michałek (Warszawa)

Teatr MIMESIS 2 (Czarna)

Teatr Minerwa (Gdynia)

Teatr M.I.S.T. (Kraków)

Teatr Młody (Katowice)

Teatr Młyn (Warszawa)

Teatr Moich Marzeń (Chorzów)

Teatr Momo (Chorzów)

Teatr Muzyczny TINTILO (Warszawa)

Teatr Muzyczny „Wit-Wit” (Gliwice)

Teatr MY (Warszawa)

Teatr na Bruku (Wrocław)

Teatr na Dole (Warszawa)

Teatr na Ostrowie (Wrocław)

Teatr na Peryferiach (Brzeźno)

Teatr na Pradze (Warszawa)

Teatr Na Pustej Podłodze im. Tadeusza Łomnickiego (Brwinów)

Teatr na Walizkach (Wrocław)

Teatr Najnowszy (Białystok)

Teatr Narwal (Białystok)

Teatr Nasz (Piechowice-Michałowice)

Teatr Nasz (Włocławek)

Teatr „Nasz” (Bełżyce)

Teatr „Naumiony” (Ornontowice)

Teatr Navpaky (Gdańsk)

Teatr Nemno (Rzeszów)

Teatr Neon (Wrocław)

Teatr „nie ma” (Szczecin)

Teatr Nie Teraz (Tarnów)

Teatr Niebo/Piekło (Bydgoszcz)

Teatr nieUGiętych (Gdańsk)

Teatr Niewielki (Warszawa)

Teatr Nie-Wielki Pompon z Bąblem (Żywiec)

Teatr Niezależny TLEN (Częstochowa)

Teatr Nikoli (Kraków)

Teatr Norma (Kraków)

Teatr Nowe Przestrzenie (Kraków)

Teatr NOWEGO (Szczecin)

Teatr Nowej Sztuki (Gliwice)

Teatr Nowy (Nowy Sącz)

Teatr Nowy (Olsztyn)

Teatr NSA (Nowy Sącz)

Teatr Obecności (Zabrze)

Teatr Obieżyświat (Stojcino)

Teatr Oczami Brata (Częstochowa)

Teatr Odnaleziony (Jelenia Góra)

Teatr OdSkocznia (Warszawa)

Teatr Odwrócony (Kraków)

Teatr Ognia i Papieru (Łódź)

Teatr Okna (Stalowa Wola)

Teatr OKO (Ruda-Huta)

Teatr Okoliczności (Kraków)

Teatr Opowieści z Walizki (Dukla)

Teatr Oratorium (Warszawa)

Teatr Osób Uzależnionych Karawana (Jelenia Góra)

Teatr Otczapy (Września)

Teatr Otwarty (Gdańsk)

Teatr Otwarty TO (Kraków)

Teatr Ósmego Dnia (Poznań)

Teatr Pacynka (Krasne)

Teatr Palladium (Warszawa)

Teatr Palmera Eldritcha (Poznań)

Teatr Panopticum (Lublin)

Teatr PAPAHEMA (Częstochowa)

Teatr Parabuch (Warszawa)

Teatr PARAGRAF – 2 (Siedlec)

Teatr „Pegaz” (Kielce)

Teatr Piccolo (Łódź)

Teatr PidGin (Kraków)

Teatr Piekary Śląskie (Piekary Śląskie)

Teatr Pierwszego Kontaktu (Lublin)

Teatr Pieśń Kozła (Wrocław)

Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa)

Teatr Piktogram (Opole)

Teatr Pinezka (Gdańsk)

Teatr „Piwnica przy Krypcie” (Szczecin)

Teatr Planeta M (Poznań)

Teatr Plejada (Kraków)

Teatr pod Fontanną (Poznań)

Teatr Pod Lupą (Łódź)

Teatr Podaj Dalej (Warszawa)

Teatr Poddańczy (Białystok)

Teatr Poezji Studio (Lublin)

Teatr Politechniki Warszawskiej (Warszawa)

Teatr Polski w Podziemiu (Wrocław)

Teatr Porywacze Ciał (Poznań)

Teatr Poszukiwań (Radom)

Teatr Poświęcony (Katowice)

Teatr Praska 52 (Kraków)

Teatr Praski (Warszawa)

Teatr Prawdziwy (Bielawa)

Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz (Koszalin)

Teatr Proscenium (Kraków)

Teatr Proscenium im. Aleksandry Ford (Warszawa)

Teatr PRÓG (Wadowice)

Teatr Przebudzeni (Ostróda)

Teatr Przedmieście (Rzeszów)

Teatr Przeoczenie (Warszawa)

Teatr QFER (Gdańsk)

Teatr Quadro (Kielce)

Teatr Rapsodyczny (Warszawa)

Teatr Rawa (Katowice)

Teatr Realistyczny (Skierniewice)

Teatr Rejwach (Nagłowice)

Teatr Relacji (Warszawa)

Teatr Remedium (Kraków)

Teatr Remus (Warszawa)

Teatr ResComica (Warszawa)

Teatr Resursa (Radom)

Teatr Rębacz (Konopnica)

Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego (Nowy Sącz)

Teatr Rondo (Słupsk)

Teatr Rozdźwięk (Kraków)

Teatr Rozmaitości (Gdańsk)

Teatr Rozmaitości Gwitajcie (Szczecin)

Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa (Zakopane)

Teatr Rozrywki Trójkąt (Zielona Góra)

Teatr S (Zbąszyń )

Teatr Scena (Warszawa)

Teatr Scena Główna Handlowa (Warszawa)

Teatr Scena Kotłownia (Ostrów Mazowiecka)

Teatr Scena Młodych Studio „P” (Toruń)

Teatr Scena Współczesna (Warszawa)

Teatr Sejneński (Sejny)

Teatr Sioło (Rakszawa)

Teatr Skarpa (Lublin)

Teatr „Skene” (Włocławek)

Teatr Słowa i Tańca J.K. (Kraków)

Teatr Snów (Gdańsk)

Teatr Soho (Warszawa)

Teatr „Stacja Szamocin” (Szamocin)

Teatr Stajnia (Otwock)

Teatr Stajnia Pegaza (Gdynia)

Teatr Stary (Lublin)

Teatr STOP (Koszalin)

Teatr Storia (Stary Sącz)

Teatr „s.tr.a.c.h.” (Krosno)

Teatr Strefa Ciszy (Poznań)

Teatr Strefa Otwarta (Wrocław)

Teatr Studencki Albo albo (Poznań)

Teatr Studencki „Cezar” (Olsztyn)

Teatr Studencki Dobry Wieczór (Toruń)

Teatr Studio Czyczkowy (Wrocław)

Teatr Studio K (Krynica-Zdrój)

Teatr Stygmator (Kraków)

Teatr Szczęście (Kraków)

Teatr Szparka (Warszawa)

Teatr Sztampa (Wrocław)

Teatr Sztuk (Oleśnica)

Teatr Sztuki Mariana Bednarka (Rybnik)

Teatr Szwalnia (Łódź)

Teatr ŚwiętochłOFFice (Świętochłowice)

Teatr ŚwiętochłOFFice (Katowice)

Teatr TACK-a (Gdańsk)

Teatr TAK (Skomielna Czarna)

Teatr TAK! (Piła)

Teatr TeART (Gdańsk)

Teatr Tema(t) (Warszawa)

Teatr TeTaTeT (Kielce)

Teatr THB (Warszawa)

Teatr Totutotam (Kraków)

Teatr Tradycyjny (Kraków)

Teatr Trakt (Wrocław)

Teatr Trans-Atlantyk (Warszawa)

Teatr Trip (Świętochłowice)

Teatr Tup Tup (Warszawa)

Teatr U Przyjaciół (Poznań)

Teatr UHURU (Gryfino)

Teatr Układ Formalny (Wrocław)

Teatr Umowny (Kraków)

Teatr Usta Usta – Republika (Poznań)

Teatr Verbum (Jelenia Góra)

Teatr VIS à VIS (Kraków)

Teatr w Blokowisku (Gdańsk)

Teatr w Drodze AGRADA (Bóbrka)

Teatr w Izbie (Katowice)

Teatr w Kinie (Darłowo)

Teatr W Kosmos (Kraków)

Teatr w Krzywym Zwierciadle (Stepnica)

Teatr w Remizie (Borzechów)

Teatr w Walizce (Warszawa)

Teatr Wagabunda (Kraków)

Teatr Wariacja (Warszawa)

Teatr Wariate (Poznań)

Teatr Węgajty (Węgajty)

Teatr Widzenie (Lublin)

Teatr Wielki w Cigacicach (Cigacice)

Teatr Wierzbak Plus (Poznań)

Teatr Wirtualny (Piła)

Teatr Własny (Chorzów)

Teatr Wojtka Kołsuta (Częstochowa)

Teatr Wojtka Kowalskiego z Częstochowy (Częstochowa)

Teatr Wolandejski (Warszawa)

Teatr Wśród Książek (Wrocław)

Teatr Wyższego Seminarium Duchownego (Kielce)

Teatr z Polski 6 (Gdańsk)

Teatr Za Daleki (Warszawa)

Teatr Zamiast (Łódź)

Teatr Zamkowa 2 (Bytów)

Teatr Zapadnia (Opole)

Teatr Zapis Fonetyczny (Warszawa)

Teatr ZAR (Wrocław)

Teatr Zbożowy (Kielce)

Teatr Zdumienie w Wyższym Seminarium Duchownym w Gościkowie-Paradyżu (Świebodzin)

Teatr ZGODA (Warszawa)

Teatr Zielona Latarnia im. Ireny Rzeszowskiej (Wrocław)

Teatr Zielony Wiatrak (Gdańsk)

Teatr Ziemi Chełmskiej (Chełm)

Teatr ZL (Tarnowskie Góry)

Teatr Znak (Gdańsk)

Teatr Zwierciadło (Łódź)

Teatr Zza boru (Zabór)

Teatr Żelazny (Katowice)

Teatr Żydowski w Krakowie - Teatr Midraszowy (Kraków)

Teatrakcja (Wrocław)

Teatro Comunale'ale (Warszawa)

Tetraedr (Racibórz)

The English Theater Company (Warszawa)

The Spinning Globe (Toruń)

Théâtre de l'Entr'Acte (Kraków)

Toteatr (Kraków)

Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry – „Fredreum” (Przemyśl)

Towarzystwo Teatralne „Pod Górkę” (Kopki-Wiązowna)

Trzecia Środa (Wrocław)

Twórcza Grupa Użyteczna Mistrza N. (Łódź)

Tykociński Teatr Amatorski (Tykocin)

W Kaczych Butach (Gdynia)

Warsaw English Theater (Warszawa)

Warszawski Cyrk Magii i Ściemy (Warszawa)

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Teatroterapia” (Lublin)

Wielkie Koło – Teatr im. Jacka Łabacza (Będzin)

Wrocławski Teatr dla Dzieci (Wrocław)

Wrocławski Teatr IN-ART (Wrocław)

Wrocławski Teatr Och-Art (Wrocław)

Wrocławski Teatr Radioaktywny (Wrocław)

Wspaniały Teatr Bez Nazwy (Gietrzwałd)

Z głową w chmurach (Poznań)

Zamek Atlantis (Warszawa)

Zespół Śmierci i Tańca – zawodowy zespół aktorski (Puławy)

Zespół Teatru 13 (Warszawa)