Akademia Artystyczna (Gdańsk)

Akademicki Klub Teatralny (Białystok)

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych (Łódź)

Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” (Lublin)

Art Stations Foundation (Poznań)

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki (Legionowo)

ART_committed (Warszawa)

ARToffNIA fundacja tańca i sztuki (Olsztyn)

Bałucki Ośrodek Kultury (Łódź)

B’Art Stowarzyszenie Artystyczne (Warszawa)

Białołęcki Ośrodek Kultury (Warszawa)

Białostocki Ośrodek Kultury (Białystok)

Białostockie Stowarzyszenie Artystów Lalkarzy (Białystok)

Białostockie Towarzystwo Śpiewacze im. Stanisława Moniuszki (Białystok)

Bielański Ośrodek Kultury (Warszawa)

Bielskie Centrum Kultury (Bielsko-Biała)

Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki” (Bielsko-Biała)

Biennale Warszawa (Warszawa)

Biuro Festiwalowe Impart 2016 (Wrocław)

BLA. pracownia teatralna. impresariat (Wrocław)

Bytowskie Centrum Kultury (Bytów)

Capella Cracoviensis (Kraków)

Centrum Artystyczno-Edukacyjne „ProScenion” (Bielsko-Biała)

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana (Łódź)

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych (Olsztyn)

Centrum Inicjatyw Artystycznych (Wrocław)

Centrum Inicjatyw i Form Artystycznych „Paka-MERa” (Łódź)

Centrum Kulturalne w Przemyślu (Przemyśl)

Centrum Kulturalno-Biblioteczne (Gietrzwałd)

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki (Toruń)

Centrum Kultury (Lublin)

Centrum Kultury – Teatr Sztuk (Jaworzno)

Centrum Kultury Agora (Wrocław)

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” (Kraków)

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich (Białogard)

Centrum Kultury i Sztuki (Kalisz)

Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków” (Górki Wielkie)

Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego – Scena Teatralna Miasta Siedlce (Siedlce)

Centrum Kultury Młodych (Łódź)

Centrum Kultury Teatr (Grudziądz)

Centrum Kultury Zamek (Wrocław)

Centrum Kultury „Zamek” (Poznań)

Centrum Lubelska 30/32 (Warszawa)

Centrum Łowicka (Warszawa)

Centrum Scenografii Polskiej (Katowice)

Centrum Spotkania Kultur (Lublin)

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” (Elbląg)

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu (Poznań)

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego (Warszawa)

Centrum Sztuki Mościce (Tarnów)

Centrum Sztuki Tańca (Warszawa)

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia (Gdańsk)

Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay” (Kraków)

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (Warszawa)

Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA (Wrocław)

Chojnickie Centrum Kultury (Chojnice)

Chorzowskie Centrum Kultury (Chorzów)

DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych (Białystok)

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury (Warszawa)

Dom Artystów Weteranów Scen Polskich (Skolimów)

Dom Kultury (Rawicz)

Dom Kultury Dorożkarnia (Warszawa)

Dom Kultury Klub 13 Muz (Szczecin)

Dom Kultury Praga (Warszawa)

Dom Kultury Śródmieście (Warszawa)

Dom Kultury „Świt” (Warszawa)

Dom Kultury Zacisze (Warszawa)

Dom Literatury (Łódź)

Dom Muzyki i Tańca (Zabrze)

Dom Środowisk Twórczych (Kielce)

Drama Point (Warszawa)

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury (Warszawa)

Dział Teatralno-Filmowy Muzeum Historii Katowic (Katowice)

Dział Teatralny Muzeum Narodowego (Gdańsk)

EC1 Łódź - Miasto Kultury (Łódź)

eferte_Fundacja Rozwoju Tańca (Warszawa)

Ełckie Centrum Kultury (Ełk)

Energetyczne Centrum Kultury - Miejski Klub im. Jana Kiepury (Sosnowiec)

Estrada Poznańska (Poznań)

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego (Lusławice)

Europejskie Centrum Solidarności (Gdańsk)

Fabryka Kultury (Świętochłowice)

Fabryka Sztuki (Łódź)

Filharmonia Dolnośląska (Jelenia Góra)

Filharmonia Futura (Zielonki)

Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego (Lublin)

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza (Szczecin)

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego (Łomża)

Filharmonia Kaszubska – Wejherowskie Centrum Kultury (Wejherowo)

Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki (Koszalin)

Filharmonia Łódzka (Łódź)

Filharmonia Narodowa (Warszawa)

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego (Rzeszów)

Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego (Bydgoszcz)

Filharmonia Poznańska im. Tadeusza Szeligowskiego (Poznań)

Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga (Kielce)

Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego (Olsztyn)

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny (Warszawa)

Fundacja a415 (Gdańsk)

Fundacja Act 4 Art imienia Meisnera (Warszawa)

Fundacja Art-Eriae (Łódź)

Fundacja Artystyczna Perform (Warszawa)

Fundacja Balet (Szczecin)

Fundacja Barak Kultury (Poznań)

Fundacja Burdąg (Pęcice Małe)

Fundacja Centrala 71 (Wrocław)

Fundacja Centrum Tańca Współczesnego (Warszawa)

Fundacja Centrum Twórczości Narodowej (Warszawa)

Fundacja Ciało/Umysł (Warszawa)

Fundacja Cinema Art (Warszawa)

Fundacja Dom Muzyka Seniora (Kąty)

Fundacja Element Kultury (Katowice)

Fundacja Fabryka Sztuki (Poznań)

Fundacja FURU (Warszawa)

Fundacja „Gospodarstwo Teatralne” (Kraków)

Fundacja „Harmonia Artis” (Poznań)

Fundacja im. Ireny Kwiatkowskiej na Rzecz Twórczości dla Dzieci (Warszawa)

Fundacja im. Tadeusza Kantora (Warszawa)

Fundacja Impact (Warszawa)

Fundacja Inkubator Kultury "Kulmiasto" (Gdańsk)

Fundacja Inqubator Teatralny (Bytom)

Fundacja Jutropera (Warszawa)

Fundacja Kamila Maćkowiaka (Łódź)

Fundacja Kino Tańca (Warszawa)

Fundacja Klinika Kultury (Sopot)

Fundacja Kresy 2000 (Nadrzecze)

Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury (Warszawa)

Fundacja Kultury Scenemus (Warszawa)

Fundacja Lokal Użytkowy (Warszawa)

Fundacja Malta (Poznań)

Fundacja Młodzi Twórcy im. Piotra Dobrowolskiego (Katowice)

Fundacja Nomina Rosae Ogród Kultury Dawnej (Nowy Sącz)

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej (Warszawa)

Fundacja Operalnia (Bydgoszcz)

Fundacja Operetka Śląska (Katowice)

Fundacja Otwarty Kod Kultury (Warszawa)

Fundacja Pantomima (Wrocław)

Fundacja Pomocy Artystom Polskim CZARDASZ (Kraków)

Fundacja Pomysłodalnia (Rumia)

Fundacja Pro Arte (Warszawa)

Fundacja Pro Theatro (Toruń)

Fundacja PROMOTOR ART (Warszawa)

Fundacja Przyjaciół Sztuk „Aurea Porta” (Warszawa)

Fundacja Re:Akcji Artystycznych „FREA-art” (Gdańsk)

Fundacja Rodu Szeptyckich (Warszawa)

Fundacja Rozwoju Sztuki Tańca (Białystok)

Fundacja Rozwoju Teatru NOWA FALA (Warszawa)

Fundacja Róbmy swoje dla kultury (Gdańsk)

Fundacja Scena Współczesna (Warszawa)

Fundacja Skene Pro Arte (Warszawa)

Fundacja Strefa WolnoSłowa (Warszawa)

Fundacja Studio TM (Kielce)

Fundacja Szafa Gra (Ornontowice)

Fundacja „Szafa Kultury” (Warszawa)

Fundacja Sztuka Ciała (Warszawa)

Fundacja Sztuki Arteria (Warszawa)

Fundacja Sztuki Orbis Pictus (Milanówek)

Fundacja Teatr Nie-Taki (Wrocław)

Fundacja Teatrikon (Lublin)

Fundacja Teatru BOTO (Sopot)

Fundacja Teatru Myśli Obywatelskiej im. Zygmunta Hübnera (Warszawa)

Fundacja „Terpsychora” (Warszawa)

Fundacja Theatrum Gedanense (Gdańsk)

Fundacja TKwadrat (Warszawa)

Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie! (Łódź)

Fundacja Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO (Warszawa)

Fundacja Wojciecha Pszoniaka „Kurtyna w Górę” (Warszawa)

Fundacja Wspierania Badań nad Życiem i Twórczością Heleny Modrzejewskiej (Kraków)

Fundacja Wspierania Kultury "Teatr Powidok" (Kraków)

Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej (Poznań)

Fundacja Wspierania Twórczych Inicjatyw Teatralnych Atut (Warszawa)

Fundacja Zarzewie (Wrocław)

Fundacja Zjednoczonych Artystów FuZjA (Lubin)

Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Gdański Teatr Szekspirowski (Gdańsk)

Gdyńskie Centrum Kultury (Gdynia)

Gryfiński Dom Kultury (Gryfino)

HOBO Art Foundation (Warszawa)

Instytut Adama Mickiewicza (Warszawa)

Instytut im. Jerzego Grotowskiego (Wrocław)

Instytut Kultury Miejskiej (Gdańsk)

Instytut Muzyki i Tańca (Warszawa)

Instytut Sztuk Performatywnych (Warszawa)

Instytut Teatralny im. Mieczysława Hertza (Łódź)

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego (Warszawa)

Instytut Witkacego (Warszawa)

Jazdaa Polska! Fundacja na Rzecz Młodych Twórców (Poręba)

Jeleniogórskie Centrum Kultury (Jelenia Góra)

KANTORÓWKA. Ośrodek Dokumentacji i Historii Regionu - Muzeum Tadeusza Kantora (Wielopole Skrzyńskie)

Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek (Katowice)

Kem - niezależna przestrzeń projektowa (Warszawa)

Kieleckie Centrum Kultury (Kielce)

Klub Komediowy (Warszawa)

Klub Pod Kolumnami (Wrocław)

Klub Żak (Gdańsk)

Kłodzki Ośrodek Kultury (Kłodzko)

Kościański Ośrodek Kultury (Kościan)

Krakowskie Biuro Festiwalowe (Kraków)

Krakowskie Centrum Choreograficzne (Kraków)

Krakowskie Forum Kultury (Kraków)

Krakowskie Stowarzyszenie Miłośników Opery ARIA (Kraków)

Kujawskie Centrum Kultury (Inowrocław)

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy (Bydgoszcz)

Łódzka Piwnica Artystyczna Przechowalnia (Łódź)

Łódzki Dom Kultury (Łódź)

Małopolski Instytut Kultury (Kraków)

Małopolski Ogród Sztuki (Kraków)

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa (Niepołomice)

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ (Nowy Sącz)

Mazowiecki Instytut Kultury (Warszawa)

Miejski Dom Kultury (Stalowa Wola)

Miejski Dom Kultury (Czechowice-Dziedzice)

Miejski Ośrodek Kultury (Głogów)

Miejski Ośrodek Kultury (Nowy Sącz)

Miejski Ośrodek Kultury (Olsztyn)

Miejskie Centrum Kultury (Bydgoszcz)

Międzynarodowe Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych EduTeArt (Warszawa)

Międzynarodowy Dom Kultury (Międzyzdroje)

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Warszawa)

Młodzieżowy Dom Kultury (Opole)

Moniuszkowskie Towarzystwo Kulturalne (Kudowa Zdrój)

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN (Warszawa)

Muzeum Miejskie "Dom Gerharta Hauptmanna" (Jelenia Góra)

Muzeum Powstania Warszawskiego (Warszawa)

Muzeum Teatralne (Warszawa)

Muzeum Teatralne oddział Muzeum Krakowa (Kraków)

Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego (Wrocław)

Muzeum Witolda Gombrowicza (Wsola)

Nadbałtyckie Centrum Kultury (Gdańsk)

Narodowe Centrum Kultury (Warszawa)

Narodowe Centrum Kultury Filmowej (Łódź)

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego (Wrocław)

Nowohuckie Centrum Kultury (Kraków)

Old Timers Garage (Katowice)

Osorno Krzysztof Czeczot (Warszawa)

Ostrołęckie Centrum Kultury (Ostrołęka)

Ostrowskie Centrum Kultury (Ostrów Wielkopolski)

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka (Kraków)

Ośrodek Kultury (Sejny)

Ośrodek Kultury Biblioteka Polskiej Piosenki (Kraków)

Ośrodek Kultury i Sztuki (Wrocław)

Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” (Radom)

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański (Cieplewo)

Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” (Sejny)

Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice” (Gardzienice)

Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice” (Lublin)

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater (Częstochowa)

Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania (Warszawa)

Ośrodek Teatralny (Łódź)

Ośrodek Teatralny Kana (Szczecin)

Pawilon (Poznań)

Piwnica pod Baranami (Kraków)

Plama – Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (Płock)

Podlaskie Stowarzyszenie Tańca (Białystok)

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina (Gdańsk)

Polska Filharmonia Sinfonia Baltica (Słupsk)

Polska Fundacja Artystów Scenicznych "Plac Teatralny" (Poznań)

Polska Kompania Teatralna (Warszawa)

Polska Sekcja Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych AICT/IACT (Warszawa)

Polski Instytut Sztuki Filmowej (Warszawa)

Polski Ośrodek Międzynarodowego Instytutu Teatralnego ITI (Warszawa)

Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ (Warszawa)

Polskie Centrum OISTAT Międzynarodowej Organizacji Scenografów, Techników i Architektów Teatru (Warszawa)

Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii – Polski Teatr Tańca (Poznań)

Polskie Towarzystwo Badań Teatralnych (Warszawa)

Polskie Towarzystwo Szekspirowskie (Gdańsk)

POLUNIMA (Polski Ośrodek Lalkarski) (Białystok)

Pomysły na Sztuki – Pracownia Teatralna (Warszawa)

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej (Ciechanów)

Poznańska Fundacja Artystyczna (Poznań)

Poznańskie Stowarzyszenie Inicjatyw Teatralnych (Poznań)

Pracownia Dokumentacji Teatru im. Barbary Krasnodębskiej (Warszawa)

Prom Kultury Saska Kępa (Warszawa)

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek (Przemyśl)

Redakcja Teatru i Literatury TVP Kultura (Warszawa)

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza (Krosno)

Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji (Piła)

Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury Garbate” (Olecko)

Republika Sztuki Tłusta Langusta (Poznań)

Rzeszowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „Pełna Kultura” (Rzeszów)

Sanocki Dom Kultury (Sanok)

Scena Robocza – Centrum Rezydencji Teatralnej (Poznań)

Słupski Ośrodek Kultury (Słupsk)

Stargardzkie Centrum Kultury (Stargard)

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (Kraków)

Stołeczna Estrada (Warszawa)

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej (Warszawa)

Stowarzyszenie ArtAnimacje (Warszawa)

Stowarzyszenie Art-Drama (Gorzów Wielkopolski)

Stowarzyszenie Artystyczne Kolegtyw (Warszawa)

Stowarzyszenie Artystyczne MAKATA (Warszawa)

Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne Pracownia Teatralna (Ostrów Wielkopolski)

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS (Warszawa)

Stowarzyszenie Dramatopisarzy i Dramaturgów Polskich (Warszawa)

Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów (Warszawa)

Stowarzyszenie Działań Twórczych REPUBLIKA WARSZAWA (Warszawa)

Stowarzyszenie Grupa Przedsięwzięć Teatralno-Medialnych (Warszawa)

Stowarzyszenie im. Bogdana Paprockiego (Warszawa)

Stowarzyszenie im. Jana Kiepury (Sosnowiec)

Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena (Kraków)

Stowarzyszenie im. Stanisława Wyspiańskiego (Kraków)

Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych SUPERNOVA (Białystok)

Stowarzyszenie Inicjatywa Kulturalna Pro Arte (Poznań)

Stowarzyszenie Koko Peli (Gdańsk)

Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki (Zabrze)

Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne DRAMA (Warszawa)

Stowarzyszenie Międzynarodowych Inicjatyw Kulturalnych (Warszawa)

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ulicznej ENGRAM (Białystok)

Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Barokowej Dramma per Musica (Warszawa)

Stowarzyszenie MOVIN' ŁÓDŹ (Łódź)

Stowarzyszenie „Muzyka bez granic” (Warszawa)

Stowarzyszenie Na Scenie (Kraków)

Stowarzyszenie Pedagogów Teatru (Warszawa)

Stowarzyszenie Pogodnych Artystów „Stopa” (Opole)

Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków (Warszawa)

Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji – ZASP (Warszawa)

Stowarzyszenie Praktyków Dramy Stop-Klatka (Warszawa)

Stowarzyszenie Praktyków Kultury (Warszawa)

Stowarzyszenie Scena 96 (Warszawa)

Stowarzyszenie Scena Babel (Olsztyn)

Stowarzyszenie Sezony Teatralne (Kraków)

Stowarzyszenie Skrzydła – Centrum Terapii, Sztuki i Integracji (Kraków)

Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna (Poznań)

Stowarzyszenie "Stara Oliwa" - Dom Zarazy (Gdańsk)

Stowarzyszenie Strefa Otwarta (Warszawa)

Stowarzyszenie Sztuczne (Lublin)

Stowarzyszenie Sztuka Kultury (Gryfino)

Stowarzyszenie Sztuki Eksperymentalnej Interior (Szczecin)

Stowarzyszenie Targowa 62 (Łódź)

Stowarzyszenie Teatr Okno (Białystok)

Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM (Gdańsk)

Stowarzyszenie Teatralne „Tespis” (Katowice)

Stowarzyszenie Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN (Kraków)

Stowarzyszenie Teatru Otwartego (Opole)

Stowarzyszenie The Art (Poznań)

Stowarzyszenie Towarzystwo Teatralne (Wrocław)

Stowarzyszenie Twórców "Cztery wymiary to dla nas za mało" (Warszawa)

Stowarzyszenie Twórców i Orędowników Kultury Anima (Kobyłocha)

Stowarzyszenie Twórców Sztuk Wszelkich im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (Warszawa)

Stowarzyszenie Twórcze SztukPuk Sztuka (Rzeszów)

Stowarzyszenie Upowszechniania Inicjatyw Kulturalnych Sztuka Nowa (Warszawa)

Stowarzyszenie Zenkasi (Krzeszowice)

Stowarzyszenie Zwykłe Sztuka pod adresem (Cieszyn)

Świdnicki Ośrodek Kultury (Świdnica)

Teatr na Plaży (Sopot)

Teatr Polskiego Radia (Warszawa)

Teatr Telewizji (Warszawa)

Toruńska Agenda Kulturalna (Toruń)

Towarzystwo Kultury Czynnej (Wrocław)

Towarzystwo Kultury Teatralnej (Warszawa)

Towarzystwo Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej (Zakopane)

Towarzystwo Przyjaciół Operetki (Warszawa)

Towarzystwo Teatralne im. Jędrzeja Cierniaka. Polskie Biuro Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatru Amatorskiego AITA/IATA (Warszawa)

TVP Kultura (Warszawa)

Unia Teatrów Ulicznych i Organizatorów Działań Plenerowych (Warszawa)

Warsaw Dance Department (Warszawa)

Warszawskie Centrum Pantomimy (Warszawa)

Warszawskie Towarzystwo Sceniczne (Warszawa)

Warszawskie Towarzystwo Teatralne im. Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza Fijewskich (Warszawa)

Warsztaty Kultury (Lublin)

W-Arte! Open Art Space (Warszawa)

Winda – Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury (Toruń)

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka (Wrocław)

Wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru (Wrocław)

Zakład Historii i Teorii Teatru Instytutu Sztuki PAN (Warszawa)

Zakład Kulturalny (Gdańsk)

Zamek Książąt Pomorskich (Szczecin)

Związek Kompozytorów Polskich (Warszawa)

Związek Pracodawców „Unia Polskich Teatrów” (Warszawa)

Związek Zawodowy Aktorów Polskich (Warszawa)

Związek Zawodowy Reżyserów Polskich – Gildia Reżyserów Polskich (Warszawa)

Żarski Dom Kultury (Żary)